Monika Jurčíková

Mé profesní úspěchy:

KDO JE Monika Jurčíková

Majitelka studia Mona ART a nehtové školy Mona ART Nail Academy, autorizovaná osoba pro konání Profesních zkoušek Manikúra/Pedikúra/Nehtová modeláž, profesionální nehtová designérka s více jak 15-ti letou praxí v oboru, mezinárodní Moyra Master instruktorka, certifikovaná Master instruktorka Extrémních uměleckých  forem nehtů, vícenásobná mistryně a vícemistryně v České republice i zahraničních soutěží v nail Artu a modeláži nehtů již od roku 2013.

Srdečně Vás zdravím, milé dámy a vítám Vás na těchto webových stránkách, věnovaných nehtovému designu.

Jmenuji se Monika Jurčíková a patřím mezi ženy, které obdivují krásu, design a umění. Jsem kreativně založená s velkým smyslem pro detail ... proto jsem se rozhodla zasvětit svůj život oboru, jež snoubí všechny tyto aspekty a naplňuje mě. Nehtovou modeláží a péčí o ruce se zabývám již od roku 2005. Pravidelně sleduji novinky a trendy v oblasti nehtového designu, Nail Artu a produktů světových značek a více než 7 let reprezentuji profesionální značku Moyra, jako certifikovaná mezinárodní instruktorka Moyra Master Educator.
Při školeních se zaměřuji komplexně a dopodrobna na veškeré technologie, postupy modelací nehtů i Nail Artu s různým materiálem, jako je Gel-lak, Gel, Acrylgel i Akryl. Připravuji studentky také na profesní dráhu. Studentky které jsou poté vyučeny v oboru jako profesionálky mohou složit Profesní zkoušku a získat Osvědčení - Manikérka, nehtová designérka. Také mne mohou studentky navštívit kvůli soutěžní přípravě v mnoha kategoriích se kterými mám velké zkušenosti jako vícenásobná mistryně mnoha tuzemských i zahraničních soutěží v Nail Artu i Designu nehtů s již 20 tituly na kontě. 
Ke svým studentkám nehtové školy Mona ART Nail Academy v Českých Budějovicích přistupuji s velkou trpělivostí a maximální péčí. Již mi pod rukami prošlo mnoho úspěšných nehtových designérek, kterým předávám celým svým srdcem své vědomosti. Děkuji Vám, dámy... které přicházíte na školení s nadšením a zalíbením v oboru nehtové modeláže. Chcete se učit a posunout dál ve svém koníčku, či profesi. Mým cílem a přáním je povýšit úroveň této profese, předat ze sebe vše co můžu, probudit vaše maximum a to nejlepší. Stále Vás motivovat, abyste dosahovaly stále lepších výsledků.
Děkuji za Vaši důvěru učit se právě ode mě. 

V nehtovém studiu ke svým klientkám přistupuji zcela individuálně. Zakládám si na profesionalitě a jsem známá svou puntičkářskou prací. Ráda poskytnu odborné služby a poradenství k dosažení zdravých, pevných a krásných nehtů. Zaručuji odbornost, originalitu a trvanlivost provedené služby. Široká nabídka produktů a služeb uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto mé klientky budou vždy o krok napřed. S potěšením mohu říci, že i většina mých klientek patří mezi stálé a dlouhodobé zákaznice, oceňují komplexní péči a profesionální přístup. Z tohoto důvodu již nové klientky na pravidelné služby nepřijímám. Přesto ale ráda uvítám ve svém studiu každého, kdo má výjimečné přání. Například k událostem jako je svatba, promoce, maturitní ples ajn. Poradím a navrhnu nehty tak, aby Vám slušely a cítila jste se výjimečně i Vy! Mou snahou je a vždy bude perfektně odvedená práce, tak abyste odcházely maximálně spokojené a nadšené..

O každého mého zákazníka bude profesionálně postaráno a proto mne neváhejte navštívit či kontaktovat. Dopřejte si maximální možný komfort na nejvyšší úrovni. 

Mé milé klientky, které mě navštěvujete v nehtovém studiu, děkuji za důvěru se kterou vkládáte své ruce do mých. 

 Těším se na Vás ...                                                                                                                                                                         
Vaše Monika Jurčíková.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!