Monika Jurčíková

Mé profesní úspěchy:

KDO JE Monika Jurčíková

Majitelka studia Mona ART a nehtové školy Mona ART Nail Academy, profesionální nehtová designérka, mezinárodní instruktorka Moyra, certifikovaná  instruktorka Extrémních uměleckých  forem nehtů, vícenásobná mistryně České republiky i zahraničních soutěží ve zdobení a modeláži nehtů s více jak 15-ti letou praxí v oboru.

Srdečně Vás zdravím, milé dámy a vítám Vás na těchto webových stránkách, věnovaných nehtovému designu.

Patřím mezi ženy, které obdivují krásu, design a umění. Jsem kreativně založená s velkým smyslem pro detail ... A proto jsem se rozhodla zasvětit svůj život oboru, jež snoubí všechny tyto aspekty a naplňuje mě. Nehtovou modeláží a péčí o ruce se zabývám již od roku 2005. Pravidelně sleduji novinky a trendy v oblasti nehtového designu, Nail Artu a produktů světových značek. Ke svým klientkám přistupuji zcela individuálně. Zakládám si na profesionalitě a jsem známá svou puntičkářskou prací. Ráda poskytnu odborné služby a poradenství k dosažení zdravých, pevných a krásných nehtů. Zaručuji odbornost, originalitu a trvanlivost provedené služby. Široká nabídka produktů a služeb uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto mé klientky budou vždy o krok napřed.
S potěšením mohu říci, že i většina mých klientek patří mezi stálé a dlouhodobé zákaznice, oceňují komplexní péči a profesionální přístup. Z tohoto důvodu již nové klientky na pravidelné služby nepřijímám. Přesto ale ráda uvítám ve svém studiu každého, kdo má výjmečné přání. Například k událostem jako je svatba, promoce, maturitní ples ajn. Poradím a navrhnu nehty tak, aby Vám slušely a cítila jste se výjimečně i Vy!
O každého mého zákazníka bude profesionálně postaráno a proto mne neváhejte navštívit či kontaktovat. Dopřejte si maximální možný komfort na nejvyšší úrovni. 

Mé milé klientky, které mě navštěvujete v nehtovém studiu, děkuji za důvěru se kterou vkládáte své ruce do mých. 
Mou snahou je a vždy bude perfektně odvedená práce, tak abyste odcházely maximálně spokojené a nadšené..

Děkuji i Vám, dámy... které přicházíte na školení s nadšením a zalíbením v oboru nehtové modeláže. Chcete se učit a posunout dál ve svém koníčku, či profesi. Mým cílem a přáním je povýšit úroveň této profese, předat ze sebe vše co můžu, probudit vaše maximum a to nejlepší. Stále Vás motivovat, abyste dosahovaly stále lepších výsledků.
Děkuji za Vaši důvěru učit se právě ode mě.

 Těším se na Vás ...                                                                                                                                                                         
Vaše Monika Jurčíková.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!