Monika Jurčíková

Mé profesní úspěchy:

KDO JE Monika Jurčíková

Majitelka studia Mona ART a nehtové školy Mona ART Nail Academy, autorizovaná osoba pro konání Profesních zkoušek Manikúra/Pedikúra/Nehtová modeláž, profesionální nehtová designérka s více jak 17-ti letou praxí v oboru, mezinárodní Moyra Master instruktorka, certifikovaná Master instruktorka Extrémních uměleckých  forem nehtů, vícenásobná mistryně a vícemistryně v České republice i zahraničních soutěží v nail Artu a modeláži nehtů již od roku 2013.

Srdečně Vás zdravím, milé dámy a pánové. Vítám Vás na těchto webových stránkách, věnovaným nehtovému designu.

Jmenuji se Monika Jurčíková a patřím mezi ženy, které obdivují krásu, design a umění. Jsem kreativně založená s velkým smyslem pro detail ... proto jsem se rozhodla zasvětit svůj život oboru, jež snoubí všechny tyto aspekty a naplňuje mě. Nehtovou modeláží a péčí o ruce se zabývám již od roku 2005. Pravidelně sleduji novinky a trendy v oblasti nehtového designu, Nail Artu a produktů světových značek a více než 8 let reprezentuji profesionální značku Moyra, jako certifikovaná mezinárodní instruktorka Moyra Master Educator.
Při školeních se zaměřuji komplexně a dopodrobna na veškeré technologie, postupy modelací nehtů i Nail Artu s různým materiálem, jako je Gel-lak, Gel, Acrylgel i Akryl.
Studenty proškoluji na různé úrovni od začátečníků po profesionály.  Můžou mě tedy oslovit za účelem vyučení v oboru a k dosažení odborné kvalifikace jako profesionál, nebo mne mohou studenti navštívit kvůli nástavbovým kurzům pro pokročilé ke zvýšení své dosavadní kvalifikace. Dále také k soutěžní přípravě v mnoha kategoriích se kterými mám velké zkušenosti jako vícenásobná mistryně mnoha tuzemských i zahraničních soutěží v Nail Artu i Designu nehtů s již 20 tituly na kontě.  

Školu nehtového designu Mona ART Nail Academy najdete v Českých Budějovicích, mimo jiné pod záštitou ministerstva školství jako akreditované středisko pro konání rekvalifikací. 
Zde své studenty připravuji na profesní dráhu, kde mohou projít kurz profesní přípravy a kvalifikovat se tak na úroveň profesionála složením profesní zkoušky. Pro tyto účely působím také jako autorizovaná osoba ministerstva zdravotnictví pro konání Profesních zkoušek  k získání Osvědčení profesní kvalifikace: Manikér/ka - nehtový/á designér/ka, Pedikér/ka - nehtový/á designér/ka.

Milí studenti,
ke všem svým studentům přistupuji s velkou trpělivostí a maximální péčí za účelem vytvořit z nich konkurenceschopné profesionály. Již mi pod rukami prošlo mnoho úspěšných a známých nehtových designérek,  kterým jsem předala celým svým srdcem své vědomosti a zkušenosti a i nadále jim jsem inspirací, což mě velmi těší.
I Vám ostatním ráda pomůžu dosáhnout svého snu, přání či předsevzetí. Mým cílem a přáním je povýšit úroveň této profese, proto se budu snažit probudit vaše maximum a to nejlepší co ve vás dřímá. Stále Vás motivovat, abyste dosahovaly stále lepších výsledků.
Nežli se však přihlásíte do kurzu, měli byste vědět, že jsem ale také přísný učitel a budu po vás vyžadovat spolupráci. Každý totiž vždy musí makat sám za sebe a za svým cílem v před jít sám, vzdělávat se, trénovat. Cesta to tedy není lehká a aby z vás mohli být opravdoví profíci, budu tu vždy nápomocna k vašemu nasměrování a k dosažení cíle.
Děkuji Vám všem... kteří přicházíte na školení s nadšením a zalíbením v oboru nehtové modeláže. Chcete se učit a posunout dál ve svém koníčku, či profesi. 
Děkuji za Vaši důvěru učit se právě ode mě. ♥️

Milí klienti,
v nehtovém studiu ke svým klientům přistupuji zcela individuálně. Zakládám si na profesionalitě a jsem známá svou puntičkářskou prací. Ráda poskytnu odborné služby a poradenství k dosažení zdravých rukou, nohou a pevných a krásných nehtů. Zaručuji odbornost, originalitu a trvanlivost provedené služby. Široká nabídka produktů a služeb uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto mí klienti budou vždy o krok napřed. S potěšením mohu říci, že i většina mé klientely patří mezi stálé a dlouhodobé VIP zákazníky, oceňují komplexní péči a profesionální přístup.
Z tohoto důvodu již nové klienty na pravidelné služby bohužel nepřijímám. Přesto ale ráda uvítám ve svém studiu každého, kdo má výjimečné přání. Například k událostem jako je svatba, promoce, maturitní ples ajn. Poradím, upravím a navrhnu službu tak, aby jste se cítila výjimečně i Vy! Mou snahou je a vždy bude perfektně odvedená práce, tak abyste odcházely maximálně spokojené a nadšené..

O každého mého zákazníka bude profesionálně postaráno a proto mne neváhejte navštívit či kontaktovat. Dopřejte si maximální možný komfort na nejvyšší úrovni. 

Mé milé klientky, které mě navštěvujete v nehtovém studiu, děkuji za důvěru se kterou vkládáte své ruce do mých. ♥️

 Těším se na Vás ...                                                                                                                                                                                           Vaše Monika Jurčíková.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!