Monika Jurčíková

Mé profesní úspěchy:

Majitelka studia Mona ART a nehtové školy Mona ART Nail Academy, profesionální nehtová designérka, certifikovaná meznárodní školitelka, reprezentant a partner Moyra/Vamp professional pro ČR a SR.  Několikanásobná mistryně a více mistryně mnoha českých i zahraničních soutěží profesionálů v modelaci nehtů a Nail Artu s více jak 14-ti letou praxí v oboru. Moje úspěchy k nahlédnutí zde:

Srdečně Vás zdravím, milé dámy, které mě navštěvujete jako klientky nehtového studia. Děkuji za důvěru se kterou vkládáte své ruce do mých. Mou snahou je a vždy bude perfektně odvedená práce, tak abyste odcházely maximálně spokojené a nadšené...

Děkuji i Vám, dámy... které přicházíte na školení s nadšením a zalíbením v oboru nehtové modeláže. Chcete se učit a posunout dál ve svém koníčku, či profesi. Mým cílem a přáním je povýšit úroveň této profese, předat ze sebe vše co můžu, probudit vaše maximum a to nejlepší. Stále Vás motivovat, abyste dosahovaly stále lepších výsledků.
Děkuji za Vaši důvěru učit se právě ode mě.

Patřím mezi ženy, které obdivují krásu, design a umění. Jsem kreativně založená s velkým smyslem pro detail ... A proto jsem se rozhodla zasvětit svůj život oboru, jež snoubí všechny tyto aspekty a naplňuje mě. Nehtovou modeláží a péčí o ruce se zabývám již od roku 2005. Pravidelně sleduji novinky a trendy v oblasti nehtového designu, Nail Artu a produktů světových značek. Ke svým klientkám přistupuji zcela individuálně. Zakládám si na profesionalitě a jsem známá svou puntičkářskou prací. Ráda poskytnu odborné služby a poradenství k dosažení zdravých, pevných a krásných nehtů. Zaručuji odbornost, originalitu a trvanlivost provedené služby. Široká nabídka produktů a služeb uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto mé klientky budou vždy o krok napřed.
S potěšením mohu říci, že i většina mých klientek patří mezi stálé a dlouhodobé zákaznice, oceňují komplexní péči a profesionální přístup. Z tohoto důvodu již nové klientky na pravidelné služby nepřijímám.  Přesto ale ráda uvítám ve svém studiu každého, kdo má výjmečné přání. Například k událostem jako je svatba, promoce, maturitní ples ajn. Poradím a navrhnu nehty tak, aby Vám slušely a cítila jste se výjimečně i Vy!
O každého mého zákazníka bude profesionálně postaráno a proto mne neváhejte navštívit či kontaktovat. Dopřejte si maximální možný komfort na nejvyšší úrovni. Těším se na Vás ...                                                                                                                                                                         
Vaše Monika Jurčíková.