Materiály MOYRA

MOYRA je jedna z předních profesionálních značek V ČR pro modeláž a starost o nehty a ruce. Je původem z Maďarska a je zastoupena v mnoha zemích v Evropě i po celém světě. Její oblíbenost stále stoupá.

Produkty značky Moyra a úžasný Stamping systém není potřeba dlouze představovat, ale přesto mi dovolte něco málo napsat...

Poprvé jste se mohli v ČR s Moyrou setkat v roce 2013, kdy jsem začala spolupracovat s tehdejšími distributory. Moyra se vám také mohla do podvědomí dostat při účasti na Setkání nehtařek, kam jsem Vám značku poprvé přivezla na jaře 2014 s velkým očekáváním, jestli se bude líbit... Líbila se, a já vám ji vozila s nadšením každý rok dokud se tyto skvělé akce konaly. Tímto se snažím obohatit české nehtové designérky o výjimečné produkty pro nehty. K dispozici jste měly a stále máte také skupinu na Facebooku, "MOYRA ČR - blog, poradna a nákupy"

Na přelomu roku 2015/2016 se distribuce vystřídala na současné výhradní zastoupení pro SR a ČR firmou Torra s.r.o.  Majitelé, úžasní lidé, mě byli osobně navštívit a požádat o pokračování ve spolupráci s nimi a značkou Moya. Samozřejmě jsem neváhala a s radostí přijala. Moyra je mou srdcovou záležitostí. V ČR tedy zastupuji Moyru jako obchodní partner, u kterého si lze zboží také přímo koupit v mém studiu, nebo přes facebookovou skupinu výše zmíněnou.  

Ve spolupráci s touto značkou jako certifikovaný Moyra instruktor Nail artu a technologických postupů modelace nehtů  s produkty Moyra seznamuji i studentky na svých kurzech a školeních. Učím je podrobně s těmito materiály pracovat, tak aby získaly veškeré znalosti a poté je mohly nadšeně a s jistotou používat i ve svých profesionálních studiích se 100% úspěšností.  A protože s materiály Moyra mám už zkušenosti téměř 8,5 let, pracuji s kompletním sortimentem, zaměřuji se na veškeré technologie a techniky, mohu Vám povědět vše o vlastnostech a chování materiálu pro design i zdobení nehtů s velkou přesností. 

Také ale myslím na své zákaznice, které mne navštěvují v nehtovém studiu. Tím, že všechny Moyra produkty jsou zdravotně nezávadné, testované a schválené v EU, chráníme tak své zdraví a především zdraví i konečných spotřebitelů a tím jsou právě naše klientky.  

Kvalita, originalita a perfektní zpracování materiálu a stálý nárůst odběratelů svědčí o tom, že obliba této značky vzrůstá. Na víc se Moyra SR-ČR rozhodla posílit své stavy o další nehtové designérky, které Vám už nyní mohou Moyru také dostávat do podvědomí svou krásnou prací na Facebooku jako "Moyra Family". Věříme, že nehtové designérky budou pyšné na to, že pracují právě se značkou Moyra.

Krásný den všem přeje Monika Jurčíková a tým Moyra. 


Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!