Materiály MOYRA

MOYRA je jedna z předních Maďarských profesionálních značek pro modeláž a starost o nehty a ruce. Je zastoupena v mnoha zemích v Evropě i po celém světě a její oblíbenost stále stoupá.

Produkty značky Moyra a úžasný Stampig systém není potřeba dlouze představovat, ale přesto mi dovolte něco málo napsat...

Poprvé jste se mohli v ČR s Moyrou setkat v roce 2013, kdy jsem začala spolupracovat s tehdejšími distributory. Moyra se vám také mohla do podvědomí dostat při účasti na Setkání nehtařek, kam jsem Vám značku poprvé přivezla na jaře 2014 s velkým očekáváním, jestli se bude líbit... Líbila se, a já vám ji vozila s nadšením každý rok dokud se tyto skvělé akce konaly. K dispozici jste měly a stále máte také skupinu na Facebooku, "MOYRA ČR - blog, poradna a nákupy"

Na přelomu roku 2015/2016 se distribuce vystřídala na současné výhradní zastoupení pro SR a ČR firmou Torra s.r.o. Majitelé, úžasní lidé, mě byli osobně navštívit a požádat o pokračování ve spolupráci s nimi a značkou Moya. Samozřejmě jsem neváhala a s radostí přijala. Moyra je mou srdcovou záležitostí.

V ČR tedy zastupuji Moyru jako obchodní partner, u kterého si lze zboží také koupit v mém studiu, nebo přes facebookovou skupinu výše zmíněnou. Snažím se obohatit české nehtové designérky o výjmečné produkty pro nehty, které seznamuji a učím na svých kurzech s tímto materiálem pracovat. Se kterým budou poté nadšeně pracovat i ve svých profesionálních studiích. Také ale myslím na své zákaznice, které mne navštěvují v nehtovém studiu. Tím, že všechny Moyra produkty jsou zdravotně nezávadné, testované a schválené v EU, chráníme tak své zdraví a především zdraví i konečných spotřebitelů a tím jsou právě naše klientky. 

Ve spolupráci s touto značkou jako certifikovaný Moyra instruktor Nail artu a technik modelace nehtů  s produkty učím pracovat své studentky. A protože s materiály Moyra mám už zkušenosti téměř 7 let, mohu Vám povědět veškeré vlastnosti a chování  materálu pro design i zdobení nehtů s velkou přesností. Nezaměřuji se pouze na jeden konkrétní materiál, nebo techniku, ale pracuji s kompletním sortimentem. To vše mohu říci jak o technikách designu nehtů, tak o Nail Art technikách.

Kvalita, originalita a perfektní zpracování materiálu a stálý nárůst odběratelů svědčí o tom, že obliba této značky vzrůstá. Na víc se vedení Moyra SR-ČR rozhodlo posílit své stavy o další nehtové designérky, které Vám už nyní mohou Moyru také dostávat do podvědomí svou prací na Facebooku. Já i majitelé firmy Torra s.r.o. věříme, že nehtové designérky budou pyšné na to, že pracují právě se značkou Moyra.

Krásný den všem přeje Monika Jurčíková a tým Moyra.