Školení je zaměřené na "French design", jak vytvořit Francouzkou manikúru několika způsoby. Základem French špičky je umět perfektně nakreslit smile linii gelem, kterou si samozřejmě zopakujeme a vyladíme konkrétní detaily pro různé tvary nehtů. Poté se budeme věnovat technice modeláže nehtů s prodloužením lůžka kamuflážním stavebním gelem a stavěnou Francouzskou špičkou, jak bílým gelem, tak dekorativní metodou French designu.  
Téma je určeno pro středně pokročilé a pokročilé nehtové designérky, které chtějí zdokonalit svou techniku modeláže nehtů na šablony s pinčováním a tímto kurzem zvýšit úroveň své práce.

Během tohoto školení se naučíte správnou a rychlou přípravu  nehtového lůžka. Dokonalé očištění a úpravu kutikuly. Seznámíte se s profesionálními materiály a jejich zvláštnostmi pro tento druh modelace. Naučíte se správně nasazovat a manipulovat s šablonami. Výběr vhodného druhu šablon a jejich úpravy pro různé tvary přírodních nehtů. Nastavení šablony dle požadovaného designu modelace - Sqare a Almond. Získáte důležité a potřebné informace o stavbě těchto nejpoužívanějších tvarů. Například, jak postupovat, kde umístit Apex a C oblouk, jak nehty správně pilovat. Dále se naučíte správně připravit povrch před nanášením vrchního gelu.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!