Služby studia

Nabídka služeb nehtového studia:

* moderní tvary nehtů dle nejnovějších trendů tvarované na šablony

* VIP tvary nehtů - Pipe, Squair, Edge, Stiletto, variace Almond... 

* technika modelace nehtů Gelem, Akrylem a PolyAcrylgelem 

* rekonstrukce poškozeného nehtu (např. po úrazu nebo kousání)  

* velký výběr barev, zdobícího materiálu a novinek

* ruční malování, 3D zdobení & novinky v technikách Nail Artu

* Gel-lak na rukou i nohou (permanentní lakování přírodních nehtů.)

* ozdravení přírodních nehtů - IBX kúra, P-shine (Japonská manikúra)

* klasik dámská a pánská manikúra * wellness manikúra

* pedikúra mokrá, medicinální, kombinovaná, wellness

* depilace rukou a nohou teplým voskem


Srdečně Vás zdravím, milé dámy, které mě navštěvujete jako klientky nehtového studia. Děkuji za důvěru se kterou vkládáte své ruce do mých. Mou snahou je a vždy bude perfektně odvedená práce, tak abyste vždy odcházely maximálně spokojené a nadšené... 

Fenoménem poslední doby se stala nejen běžná péče o nehty jak ji známe, ale zejména zvýraznění a úprava formou prodlužování nehtů, tvarových variací, lakování a zdobení. Upravené nehty u žen jsou znakem elegance a dodávají rukám pěstěný vzhled. Delší nehty také pomůžou opticky prodlužit krátké prsty. Proto také ke všem klientkám přistupuji individuálně, podle jejich představ, přání a také tvaru rukou a kvality nehtů. Mým cílem je perfektně odvedená práce a spokojené zákaznice. A téměř Vám odpadnou běžné starosti s úpravou nehtů doma. Zaručuji trvanlivost, odbornost a originalitu. Pracuji pouze s profesionálními materiály osvědčenými nehtovými značkami. Pravidelně sleduji novinky a trendy v oblasti nehtového designu a produktů světových značek.  Proto mé klientky budou vždy o krok na před.

S potěšením mohu říci, že většina mých klientek patří mezi stálé a dlouhodobé zákaznice. Oceňují komplexní péči a profesionální přístup. Z tohoto důvodu již nové klientky na pravidelné služby nepřijímám. Přesto ale ráda uvítám ve svém studiu každého, kdo má výjmečné přání. Například k událostem jako je svatba, promoce, maturitní ples ajn. Poradím a navrhnu nehty tak, aby Vám slušely a cítila jste se výjimečně i Vy!

Najdete mě v klidné části města, kde si můžete vychutnat úpravu nehtů v příjemném a luxusním prostředí. O každého mého zákazníka bude profesionálně postaráno. Dopřejte si maximální možný komfort na nejvyšší úrovni.

Těším se na Vás ... Vaše Monika Jurčíková.

Další informace, fotografie ze školení a aktuální události můžete shlédnout na Facebookových stránkách Mona Art Nail Academy-Moyra Professional.

Staňte se naším fanouškem a dejte like naší stránce.

*Kodex nehtové designérky a klienta

*Umělé nehty vydrží neomezenou dobu za předpokladu pravidelného doplňování v závislosti na růstu vlastních nehtů a mechanického poškození.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!