Informace


Informace k povolení provozu služeb a školení
dle informací od 03. května 2021

Vážené klientky a studentky,
moc Vám děkuji za přízeň, stálý kontakt a podporu v této velmi komplikované době pro nás všechny. Dlouhé měsíce jste čekaly na své nové termíny a nyní se můžeme opět telefonicky objednávat. Ráda bych Vás informovala o nových podmínkách provozu služeb ve studiu, které naleznete níže.

Pro činnost manikúry budou muset být dodržována následující pravidla i ze strany klientů dle usnesení vlády ČR z důvodu covid-19, proto prosím klentky o spolupráci:
* Hygienické body jsou a již byly samozřejmou součástí každé služby v mém nehtovém studiu.
* Následující body dle nových podmínek provozu, musí být dodrženy ze strany klientů.

Provozovatel poskytující službu při výkonu své práce používá zdvojenou ochranu dýchacích cest, vedle roušky, nebo nano roušky apod. také ochranný štít, nebo ochranné brýle.
Provozovatel dodržuje pravidla ochrany zdraví svého i klienta dle BOZP.
V provozovně jsou dostupné dezinfekční prostředky pro dezinfekci rukou, každá klientka si po vstupu do salónu automaticky umyje ruce tuhým toaletním mýdlem - Virusept - s antibakteriálním účinkem. A před vykonáním služby použije na víc gelový desinfekční prostředek pro desinfekci rukou. Poté manikérka vykonávající službu provede opět dezinfekci rukou prostředkem s virucidním účinkem.
povrchová dezinfekce ploch a přístrojů se provádí po poskytnutí služby po každém zákazníkovi, včetně všech použitých pomůcek a nástrojů, prostředkem s virucidním účinkem.
v případě že má zákazník příznaky jakéhokoli nachlazení, nebo onemocnění, je zamezeno jeho přístupu do provozovny. Buďte tedy prosím ohleduplné a nechoďte nemocné. Schůzku telefonicky předem zrušte.
nové nehty budou časově náročnější a s vyšší cenou. Počítejte prosím s tím.

Mona Art Nail Academy  &  Nehtový design by © Monika Jurčíková, info@mona-art.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!